Jedno z témat cestovatelských přednášek na objednávku. Mé pravidelné promítání některých témat proběhne od podzimu 2016 v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech.

23.1. 2017 – DOLNÍ DVOŘIŠTĚ – salonek restaurace Selský Dvůr, od 18 hod.

24.1. 2017 – TRHOVÉ SVINY – Loutková scéna KD, od 18 hod.

25.1. 2017 – ČESKÉ VELENICE – komunitní centrum Fenix, od 18 hod.

26.1. 2017 – BENEŠOV NAD ČERNOU – obecní knihovna, od 17 hod.

16.3. 2017 – PŘEROV – Base camp, od 19 hod.

Irsko – všichni víme že je, dříve se tam jezdilo na jahody, jsou tam keltské kříže a Dublin, kam létá levně Ryan Air, pije se tam Guiness a znáte nějakou irskou hospodu poblíž vašeho bydliště.
Odpovídá výše uvedené vaší první představě o Irsku? Myslíte si, že to stačí? Pak si tedy nechejte ujít přednášku o zemi, která dlouze a těžce bojovala o své místo na mapě Evropy, která v sobě nese nejedno tajemství pohřebních mohyl starších než pyramidy, je plná nepřístupných Irů a zelených kopců, ostrého větru a kde déšť prší horizontálně na památky sahající až do dob na úsvitu lidských dějin!
Přesvědčte se, že Irsko je zajímavější, než jste si doposud mysleli!

V případě zájmu o přednášku mi prosím napište přes kontakt v hlavním menu.

Irsko_zelená perla britských ostrovů1 Irsko_zelená perla britských ostrovů2 Irsko_zelená perla britských ostrovů3 Irsko_zelená perla britských ostrovů4 Irsko_zelená perla britských ostrovů4 Irsko_zelená perla britských ostrovů5 Irsko_zelená perla britských ostrovů6 Irsko_zelená perla britských ostrovů7

Jan Haruda

Jan Haruda

Snažím se nacházet nové pohledy na obyčejné věci, k čemuž mi pomáhá jízda na kole, cestování, kreativní práce, inspirace lidmi, hudbou a literaturou. Zásadním učitelem mi byl děda, výtvarník Karel Haruda.
Jan Haruda

Latest posts by Jan Haruda (see all)

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *