V sobotu 25. června se od 18 hodin uskuteční v ostravském kostele sv. Václava Vzpomínkový koncert pro Karla Harudu. Vystoupí v něm: Eva Dřízgová-Jirušová, Alena Sasínová, Jan Fišar, Martina Bačová, Alena Ondrišíková, Michal Bárta, Jan Hališka, Jakub Černohorský, Roman Herodes, Lumír Kavík, členové Kubínova kvarteta, Nicolas Gatto, Paolo Gatto, Igor Františák. Vstupné 150 Kč, zlevněné 100 Kč (senioři, studenti, ZTP), zdarma děti do 15 let.

Jmenovaní umělci vystoupí ve skladbách těchto autorů: Leoš Janáček, Cesar Franck, Wolfgang Amadeus Mozart, Gustav Mahler, Josef Suk, Antonín Dvořák, Renzo Bossi. Úvahy a myšlenky malíře Karla Harudy, verše Jaroslava Seiferta, Věnceslava Juřiny a Jaroslava Mazáče přednesou Alena Sasínová a Jan Fišar.

 

Jan Haruda

Jan Haruda

Snažím se nacházet nové pohledy na obyčejné věci, k čemuž mi pomáhá jízda na kole, cestování, kreativní práce, inspirace lidmi, hudbou a literaturou. Zásadním učitelem mi byl děda, výtvarník Karel Haruda.
Jan Haruda

Latest posts by Jan Haruda (see all)

One thought to “Vzpomínkový koncert pro Karla Harudu”

  • Jan Haruda senior

    Bylo to emotivní zážitek, a to nejen pro nás – blízké příbuzné… Těšíme se na Tvé fotky, možná připíšeš i tradičně osobního…

    Odpovědět

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *