Jedno z témat cestovatelských přednášek na objednávku. Mé pravidelné promítání některých témat proběhne od podzimu 2016 v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech.

Nepál se už pár let dostává do popředí cestovatelských destinací, které přitahuji čím dál více zájmu a pozornosti. Naše promítání Vám představí Nepál nejen jako turistickou destinaci, ale skrze promítání fotek z treku se dostaneme i k představení země a náboženství a kultury jako takové. Samotný trek kolem Annapuren patří do pomyslného žebříčku „top ten“ treků světa. Kdo zažil stoupání skrze rýžová pole, kamenné vesničky jak ze středověku, vysokohorskou tundru, měsíční krajinu na pomezí zakázaného království Mustang a nejhlubší údolí světa ve stínu osmitisícových štítů, mi dá určitě za pravdu. A kdo ještě tuto oblast nenavštívil a bude mít chuť se s ní seznámit prozatím jen z pohodlí sedačky před plátnem, je vítán!

V případě zájmu o přednášku mi prosím napište přes kontakt v hlavním menu.

trek kolem annapuren 1 trek kolem annapuren 2 trek kolem annapuren 3 trek kolem annapuren 4

Jan Haruda

Jan Haruda

Snažím se nacházet nové pohledy na obyčejné věci, k čemuž mi pomáhá jízda na kole, cestování, kreativní práce, inspirace lidmi, hudbou a literaturou. Zásadním učitelem mi byl děda, výtvarník Karel Haruda.
Jan Haruda

Latest posts by Jan Haruda (see all)

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *